Szkoła Podstawowa

Znamy już laureatów konkursu dla dzieci ze szkół z obszarów wiejskich pod nazwą " Europejskie Lubelskie" i patronatem Urzędu Marszałkowskiego  w Lublinie. W piątek, 4 października, Komisja Konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia - jak wybrać 46 zwycięskich prac, kiedy na konkurs wpłynęło ich blisko 470? Nie było łatwo, szczególnie, że poziom artystyczny był wyrównany.Naszą szkołę w konkursie reprezentowało 4 uczniów z kl. VI, 2 z kl. IV  i 1 z kl. "0". Wyróżnienie otrzymał Paweł Pieczykolan z kl. VI. Gratulujemy Pawłowi i jego Rodzicom.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza