Szkoła Podstawowa

Zespół w składzie Hanna Brodziak, Ewelina Marczak i Julia Pawluk reprezentuje naszą szkołę w ogólnopolskiej akcji Młodzi Głosują. Realizuje tym samym zadania ścieżki obywatelskiej, przygotowując społeczność uczniowską do udziału w symulacji wyborów parlamentarnych, które zaplanowano  na dzień 11 października. Dziewczęta przeprowadziły sondaż wśród uczniów klas VI, VII i VIII, diagnozując stopień wiedzy na temat polskiego parlamentu  i potrzeby udziału ludności  w wyborach.

Więcej informacji na temat udziału naszej szkoły w akcji CEO znajdziecie na stronie www,mlodziglosuja.pl

                                                                                                                                                 Dorota Dobosz


 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza