Szkoła Podstawowa

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, drzewo, roślina, na zewnątrz i przyroda

12 września uczniowie kl. V i VII wraz z nauczycielami – p. Ewą Misztal, p. Pauliną Kęcką oraz p. Anetą Zalewą wybrali się do Kolonii Sitno. Na miejscu zaopiekował się nami p. Andrzej Bernach – właściciel terytorium rozrywki. Wspólnie ze swoją ekipą przygotował wiele atrakcji na świeżym powietrzu.

Pierwszym zadaniem było pomalowanie glinianych odlewów o różnych kształtach (np. misie, samoloty, muszelki czy rozgwiazdy).
Kolejne atrakcje były nie lada wyzwaniem. Upłynęło trochę czasu zanim opanowano sztukę celnego strzelania z łuku. Dużym powodzeniem cieszyły się różnorodne huśtawki, hamaki i zjeżdżalnie. Trampolina oraz tor przeszkód też przypadły do gustu naszym uczniom, jednak największym zainteresowaniem cieszyła się tyrolka, która była oblegana do samego końca.
Wspólne harce na świeżym powietrzu zaostrzyły apetyty. Po posileniu się pieczonymi kiełbaskami oraz zaopatrzeni w drobne upominki wszyscy pożegnali się z uroczym miejscem oraz owcami i baranami, które zostały tu sprowadzone z Zakopanego!
To był naprawdę udany dzień. Pogoda dopisała, podobnie jak humory. Nikt się nie nudził, zaś rozmaite atrakcje skierowane do uczniów stanowiły niezapomnianą rozrywkę.

                                                                                                                           Aneta Zalewa


 Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą, ludzie jedzą i tabela Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, tabela, dziecko i na zewnątrz Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie siedzą, ludzie jedzą, tabela, dziecko i na zewnątrz  Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, drzewo, trawa, niebo, na zewnątrz i przyroda Obraz może zawierać: 2 osoby, drzewo, na zewnątrz i przyroda  Obraz może zawierać: 2 osoby, drzewo, na zewnątrz i przyroda  Obraz może zawierać: 7 osób, ludzie stoją, drzewo, dziecko i na zewnątrz  Obraz może zawierać: 1 osoba, drzewo, roślina, buty, na zewnątrz i przyroda  Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, drzewo, dziecko i na zewnątrz   Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, drzewo, na zewnątrz i przyroda  Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, trawa, góra, dziecko, na zewnątrz i przyroda  Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, dziecko, drzewo i na zewnątrz  Obraz może zawierać: 3 osoby, drzewo, dziecko i na zewnątrz  Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, drzewo i na zewnątrz  Obraz może zawierać: drzewo, roślina, niebo, dom, na zewnątrz i przyroda  Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, drzewo, roślina i na zewnątrz  Obraz może zawierać: 2 osoby, w tym Agnieszka Agnieszka, drzewo i na zewnątrz  Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, dziecko i na zewnątrz  Obraz może zawierać: 3 osoby, drzewo, roślina, na zewnątrz, jedzenie i przyroda  

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza