Szkoła Podstawowa

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynku 

6 września  wolontariusze Szkolnego Koła Caritas zbierali pieniądze na operację dla młodszej koleżanki z przedszkola – Amelki. Zebraliśmy 5760 złotych.

Chcieliśmy podziękować wszystkim Uczniom, Rodzicom, Pracownikom szkoły za WIELKIE SERCE.

Wiemy, że do pomocy Tobie, Amelko, stanęło całe społeczeństwo tereszpolskie. Każdy chciał mieć swój udział. Zbierano w  urzędach, instytucjach i prywatnie. Tereszpolanie możemy być dumni! Daliśmy piękne świadectwo, że w trudnych chwilach możemy na siebie liczyć. Udało się w tak szybkim czasie przynajmniej tyle pomóc dziecku i jego rodzicom. Teraz otoczmy modlitwą i wparciem  duchowym rodzinę na etapie leczenia.

My obiecujemy w szkole pamięć i modlitwę. Będziemy prosić o orędownictwo NASZEGO PATRONA – Jana Pawła II.

Pozdrawiamy serdecznie Ciebie, Amelko, mamę i tatę.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, uczniowie i rodzice szkoły i przedszkola


Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i w budynku Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, dziecko, tabela i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia. Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi i w budynku Obraz może zawierać: drzewo i na zewnątrz 


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza