Szkoła Podstawowa

Koncert jubileuszowy - 100-lecie parafii Tereszpol

 26 sierpnia na placu kościelnym odbył się koncert jubileuszowy związany z obchodami 100-lecia parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Tereszpolu-Zaorendzie. Wśród prezentujących się wykonawców były uczennice naszej szkoły (kl. VIII) śpiewające w scholi parafialnej, tj. Julia Pawluk, Ewelina Marczak i Hanna Brodziak oraz tegoroczna absolwentka - Izabela Kulik. Wspólnie ze swoimi rodzicami wystąpił też Julek Litwin z kl. V.

Koncert przygotowany przez chór "Oaza" był to ciekawą forma uczczenia jubileuszu stulecia parafii. Zgromadził wielu słuchaczy, którzy w miłej atmosferze spędzili ciepłe odpustowe popołudnie.


Koncert jubileuszowy - 100-lecie parafii Tereszpol Koncert jubileuszowy - 100-lecie parafii Tereszpol Koncert jubileuszowy - 100-lecie parafii Tereszpol Koncert jubileuszowy - 100-lecie parafii Tereszpol Koncert jubileuszowy - 100-lecie parafii Tereszpol Koncert jubileuszowy - 100-lecie parafii Tereszpol Koncert jubileuszowy - 100-lecie parafii Tereszpol Koncert jubileuszowy - 100-lecie parafii Tereszpol Koncert jubileuszowy - 100-lecie parafii Tereszpol Koncert jubileuszowy - 100-lecie parafii Tereszpol

Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej Gminy Tereszpol


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza