Szkoła Podstawowa

14 maja w Bibliotece Publicznej Gminy Tereszpol odbył się gminny etap XVIII edycji konkursu "Radość czytania". Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VI. nasza szkołę reprezentowały Emilia Oszmaniec  (kl. IV) i Karina Gozdecka (kl. VI).

Uczniów oceniła komisja w składzie: Magdalena Marzec, dyrektor BPG Tereszpol; Teresa Nizio, bibliotekarz BPG Tereszpol oraz Barbara Słupska, bibliotekarz w ZSS w Tereszpolu-Zaorendzie. Komisja brała pod uwagę m.in. wyrazistość, płynność i interpretację czytanego fragmentu.

Do etapu powiatowego, który odbędzie się 7 czerwca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Biłgoraju, zakwalifikowała się Karina Gozdecka, która przeczytała fragment książki pt. "Oskar i Pani Róża" autorstwa Erica Emmanuella Schmitta. 

Serdecznie gratulujemy Karinie i życzymy powodzenia w powiatowych zmaganiach!


  


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza