Szkoła Podstawowa

Pyszne i szybkie przekąski, a do tego zdrowe i bez sztucznych dodatków, cukru i barwników to bardzo ważny element naszego życia. Uczniowie klas I-III dowiedzieli  się wielu przydatnych informacji o zdrowym żywieniu, uczestnicząc w warsztatach, które poprowadziła Oksana Marczak z firmy Wkręceni w Zdrowie.

Prowadząca zachęcała uczniów do jedzenia warzyw i owoców. Organizatorem warsztatów była Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol. Odbyły się one w ramach projektu "Kraina Wyobraźni - poznaję, uczę się, wiem" dofinansowanego przez Fundację LOTTO.


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza