Szkoła Podstawowa

Nasi uczniowie brali udział w Powiatowym Konkursie o Sakramencie Eucharystii. Zmagania polegały na opanowaniu wyznaczonego fragmentu KKKK dotyczącego tego sakramentu i wypełnieniu dość trudnego testu. Gratulacje dla Hani za zajęcie V miejsca w grupie liczącej 24 uczestników. Kategorię kl. IV-VI reprezentowali: E. Biernat, M. Zieliński i R. Zieliński. Natomiast grupę kl. starszych VII, VIII i gim. reprezentowały: H. Brodziak, E. Marczak i M. Wojnar. Uczniów przygotowali: p. L. Szozda oraz ks. Andrzej Kijek.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza