Przedszkole

Od kilku lat nasze przedszkole, wdraża innowację pedagogiczną pt. ,,Z książką do przedszkola’’. Cotygodniowe zajęcia czytelnicze , ,,Dzień Postaci z Bajek’’, konkursy -  to tylko niektóre z form realizacji innowacji.

13 marca- w ramach innowacji - dzieci z grupy 5 latków zagrały w przedstawieniu teatralnym pt. ,,Kopciuszek’’, na które przybyły przedszkolaki oraz chętni rodzice i nauczyciele. Spektakl wzbudził duże zainteresowanie widowni, która trud 5-latków  nagrodziła gromkimi brawami.

                                                                                                                                                               Anna Kurzyńska


 

 


 

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza