Przedszkole

Tego dnia chłopcy złożyli życzenia swoim Paniom i dziewczynkom oraz wręczyli przygotowane przez rodziców upominki: kwiaty, kolorowanki z naklejkami i kredkami oraz wafelki. Dzień wcześniej 4-5-letnie przedszkolaki wykonywały laurki dla mam, babć i sióstr, a 6-latki od tygodnia uczyły się piosenki na Dzień Kobiet. Nagraną piosenkę usłyszały wszystkie Panie pracujące w naszym przedszkolu i szkole oraz mamy i bliskie dzieciom kobiety.

 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza