Przedszkole

14 stycznia na sali  gimnastycznej, po 2 letniej przerwie spowodowanej pandemią, odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Na dzieci czekała pięknie udekorowana sala, którą można porównać do bajkowej krainy. Na balu  można było zobaczyć księżniczki, wróżki, motylki, Batmanów, rycerzy, policjantów, piłkarzy, itd. Zabawę rozpoczęliśmy polonezem. Wszystkie dzieciaki wraz ze swoimi paniami bawiły się znakomicie. Bal dostarczył przedszkolakom przyjemnych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci.

 Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych balowych strojów oraz  poczęstunku. Pani Dorocie Dobosz za oprawę muzyczną.

 


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza