Przedszkole

Nasze przedszkolaki - jak co roku - wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Roztoczański Park Narodowy. Za swoje zaangażowanie otrzymały od organizatorów XIX Przeglądu Prac Plastycznych "Śladami Aleksandry Wachniewskiej, malarki i orędowniczki ochrony przyrody Roztocza” pod hasłem "STO DWADZIEŚCIA ODCIENI JESIENI w 120. rocznicę urodzin malarki" dyplomy i upominki, które zostały wręczone uroczyście w obecności wszystkich przedszkolaków. Serdecznie gratulujemy dzieciom, rodzicom dziękujemy za pomoc i zachęcamy wszystkich do udziału  w przyszłym roku.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza