Przedszkole

      13 października br. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli: wicedyrektor p. Ewa Brodziak, Rada Rodziców z przewodniczącą p. Aliną Karp, nauczyciele, rodzice oraz dzieci. Życzenia dla wszystkich pracowników oświaty złożyła p. wicedyrektor  oraz przewodnicząca RR. Następnie dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny. Maluchy, chociaż do przedszkola uczęszczają dopiero miesiąc, z dużym zaangażowaniem inscenizowały  piosenkę, w której przypomniały nam o bezpiecznym  poruszaniu się  po ulic.  Tym samym udowodniły, że są gotowi zostać prawdziwymi przedszkolakami. Dlatego też, p. wicedyrektor za pomocą dotknięcia ,, zaczarowanym ołówkiem” dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka tych dzieci, które po raz pierwszy w tym roku zagościły w naszym przedszkolu. Miłym akcentem było również wręczenie pamiątkowych dyplomów i medali.

 Następnie wystąpiły dzieci ze starszych grup zaprezentowały tańce, piosenki oraz wiersze. Swoją wdzięczność nauczycielom za ich trud i poświęcenie wyraziły poprzez: wiersze, piosenki, inscenizacje muzyczno–ruchowe. Za swoje występy otrzymały gromkie brawa od wszystkich zgromadzonych na uroczystości. 

 Na zakończenie były podziękowania dla pracowników przedszkola przygotowane przez Radę Rodziców, upominki oraz słodki poczęstunek.


 


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza