Przedszkole

Witaj, przedszkole! - Wojtkowiak-Skóra Patrycja | Książka w Sklepie  EMPIK.COM

Informujemy, że  24 sierpnia 2022 r. (środa) w godz. 10.00 - 12.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi, które po raz pierwszy zostały przyjęte do naszego przedszkola. Spotkanie ma na celu zapoznanie dzieci z przedszkolem, integrację z koleżankami i kolegami, pozwoli rodzicom zaobserwować reakcje dzieci, poznać wrażenia i emocje - wszystko po to, by łatwiej rozpocząć wspólną pracę i zabawę od 1 września. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza