Przedszkole

25 listopada rankiem przybył do naszego przedszkola odwiedził niezwykły gość - Pluszowy Miś, który w ten sposób, wspólnie z przedszkolakami świętował Światowy Dzień Pluszowego Misia. Przyprowadziła go Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Tereszpol. Wizyta sprawiła mnóstwo radości. Były uściski, przytulania, przybijania "piątek", wspólne piosenki, tańce i pamiątkowe zdjęcia. W tym dniu odbyły się również konkurencje sportowe i różne zabawy, w których bohaterem był tytułowy miś. Dzieci 6-letnie rysowały swego misia, a młodsze kolorowały misia wewnątrz linii. 

Poobiedni odpoczynek, taniec z misiem i "Lubisie" były uwieńczeniem świątecznego dnia.

Dziękujemy Paniom z Biblioteki Publicznej Gminy Tereszpol za zorganizowanie "misiowej, pluszowej" imprezy.

 


 
 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza