Przedszkole

 

Od kilku lat nasze przedszkole wdraża innowację pedagogiczną pt. : ,,W naszym ogródeczku’’. Wiosną przygotowaliśmy nasze poletko do uprawy: przekopaliśmy ziemię, posadziliśmy sadzonki pomidorów, kapusty,  zasieliśmy nasiona warzyw. W czerwcu zrywaliśmy pyszne, truskawki oraz poziomki. Pomidory zaś czekały na nas na początku września. Jesienią cieszyliśmy się z  dorodnych buraczków, cebuli, fasoli, pietruszki…itd. Całoroczna praca przyniosła efekty. Wszystkie zebrane warzywa smakowały wyśmienicie.

 

 


 

           

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza