Przedszkole

Znalezione obrazy dla zapytania: przedszkole nabór

Szanowni Państwo,

zgodnie z Zarządzeniem Nr 7/21 Wójta Gminy Tereszpol z dn. 29 stycznia 2021  informujemy, że w dniu 22 lutego rozpoczynamy nabór do przedszkola na rok szkolny 2021/2022. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola - wzór  w zakładce: DO POBRANIA lub w przedszkolu - można składać w sekretariacie do 5 marca 2021 r. do godz. 15.00. Przypominamy również, że rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko kontynuowało wychowanie przedszkolne  w przyszłym roku szkolnym  w naszym przedszkolu,  powinni złożyć w sekretariacie wypełnioną Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego -  wzór  w zakładce: DO POBRANIA lub w przedszkolu.

Sekretariat czynny w godzinach 8.00-15.00. Przypominamy, że przy wejściu do szkoły obowiązują zasady zachowania zgodne z  przepisami bezpieczeństwa w  czasie pandemii ( maseczki, dezynfekcja, dystans).

Serdecznie zapraszamy!


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza