Przedszkole

„Święty Mikołaju, Święty Mikołaju dzieci już czekają, czy Ty wiesz?” to słowa piosenki, którą dzieci powitały długo oczekiwanego gościa. 4 grudnia  na Mikołaja oraz Śnieżynki czekała pięknie udekorowana sala oraz wszystkie przedszkolaki. Dużo radości sprawiły dzieciom prezenty zamówione w firmie Bajka. Dzieci spotykały się z Mikołajem grupami.

Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc Mikołajowi w jego "prezentowej" misji.


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza