Przedszkole

Przedszkolaki - oprócz wierszy i piosenek, które można zobaczyć na szkolnym Facebooku- złożyły Patronowi  z okazji rocznicy urodzin rysunkowe podarunki. 

Rysunki wykonali: Adas Radawiec, Antoś Ostasz, Ola Wujec, Bartek Godzisz, Dawid Gmyz Dominik Szeptuch, Dawid i Fabian Mituła, Franek Mróz, Hania i Emilka Kukiełka, Kacper Marzec, Jakub Kadamus, Lena Łubiarz, Lena Kiełbus, Łukasz Wujec, Michalinka Ostasz, Mikołaj Rapa, Milenka Wujec, Oliwia Sałaban, Paulina Wasąg, Przemek Mamcarz, Błażej Tutis, Zuzia Dziduch, Kacper Zubala.


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza