Przedszkole

5 czerwca dzieci  3-4-5-letnie wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Anną Kurzyńską, p. Barbarą  Kadamus były na wycieczce w Zamościu, podczas której zwiedziły Starówkę, Zamojską Manufakturę Słodyczy. Pani cukiernik zapoznała dzieci z kolejnymi etapami produkcji lizaków. Dużo radości sprawił naszym milusińskim dwugodzinny pobyt w Krainie Zabaw ,,Fantazja’’.

Dziękujemy rodzicom za opiekę: p. I. Gmyz, p. A.Kapuśniak, p. A. Mitule, p. W.Ostasz.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza