Szkoła Podstawowa 2015/16

24 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystość zaszczycili swą obecnością Wójt Gminy Tereszpol – p. Jacek Pawluk,  zastępca Wójta – p. Marek Kulik oraz zgromadzeni licznie rodzice.

    Rozpoczęliśmy  ślubowaniem klas trzecich gimnazjum i przygotowaną przez nich częścią artystyczną będącą „szkolną”,  żartobliwą wersją  programu „Trudne sprawy”. Jego bohater, szesnastoletni Przemek, doszedł do wniosku, że jednak warto się uczyć. Scenariusz przedstawienia stworzyli sami uczniowie, a czuwała nad nimi wychowawczyni, p. A. Bogdanowicz. Dziękując nauczycielom, pracownikom i rodzicom za wspólne lata w szkole, trzecioklasiści wręczyli im certyfikaty Super Nauczyciela, Super Pracownika i Super Rodzica. Przy okazji polało sie trochę łez …. Coś się przecież skończyło. Trzecioklasiści podarowali  szkole obraz Naszego Patrona, św. Jana Pawła II; podczas uroczystości poświęcił go ks. Andrzej Kijek.

    Następnie rozpoczęło się wręczanie nagród dyplomów i pucharów. Było tego naprawdę dużo, więc przedstawiciele Rady Rodziców: p. Ewa Szponar i p. Mariola Szuper wspierane przez dyrektora szkoły p. Danutę Mazur i wicedyrektora p. Ewę Brodziak miały pełne ręce roboty.

Nagrody otrzymali uczniowie: wyróżniający się w nauce, ze 100% frekwencją, najlepsi  czytelnicy, mistrzowie: ortografii, krzyżówek, historii, idiomów angielskich i niemieckich, aktywni działacze SU i spółdzielni „Grosik”, uczestnicy konkursów plastycznych i poetyckich o zasięgu szkolnym 
i powiatowym, laureaci „Szpaka”, wyróżnieni w „Kangurze”.

Rozdano również nagrody dla zwycięzców gminnego konkursu „Akcja Segregacja” oraz turnieju szachowego o Puchar Wójta Gminy Tereszpol. Wręczał je p. Jacek Pawluk.

Absolwentom życzymy, by wychowanie i wiedza wyniesiona z naszej szkoły przyczyniły się do zdobycia  wykształcenia i spełnienia wszystkiego, o czym marzą i pragną. Powodzenia!

 Wakacje są faktem! Pamiętajmy, by w zabawie, radości i beztrosce nie zapomnieć o bezpieczeństwie swoim i innych. Życzymy udanego wypoczynku ! Do zobaczenia we wrześniu!Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza