Szkoła Podstawowa 2015/16

W niedzielę 26 czerwca 2016 r. odbył się kolejny Rodzinny Festyn „Na ludowo”. W pierwszej części zaprezentowali się uczniowie  wszystkich szkół z terenu gminy. Naszą szkołę reprezentowały klasy: I a i I b, II, III oraz przedszkolaki.  Uczniów przygotowywały panie: Małgorzata Skiba, Dorota Dobosz, Anna Kurzyńska, Anna Sitarz, Irena Gromadzka. Kończącą występy  zumbę „wyćwiczyła”  p. Anna Oszmaniec, mama naszej uczennicy.

Dziękujemy uczniom za występy i cieszymy się, że pogoda dopisała.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza