Szkoła Podstawowa 2015/16

6 czerwca uczniowie kl. VI SP i I-III G uczestniczyli w Szkolnym Konkursie Językowym ‘DEUTSCH-ENGLISH IDIOMS’ zorganizowanym przez nauczycieli języków obcych: p. Elżbietę Strukp. Anetę Zalewę i p. Łucję Mroczek. Młodzież przygotowywała się systematycznie przez 5 tygodni, ucząc się idiomów, które pojawiały się na szkolnej gazetce. Konkurs był dość trudny, ponieważ wymagał wiedzy wykraczającej poza gimnazjum oraz umiejętności zastosowania poznanych idiomów w nowym kontekście i odpowiednim czasie gramatycznym. Mimo to wszyscy uczestnicy świetnie sobie poradzili. Mistrzami idiomów zostali:

W kategorii j. angielski

I miejsce: Alicja Bogdanowicz (kl. III) i Michalina Kulik (kl. VI)

II miejsce: Julia Zaburska (kl. IIa)

III miejsce: Kacper Jarosławski (kl. VI)

W kategorii j. niemiecki

I miejsce: Alicja Bogdanowicz (kl. III), Katarzyna Szeptuch (kl. III) i Dominika Zdzioch (kl. III)

II miejsce: Angelika Smyl (kl. IIb)

III miejsce: Monika Rapa (kl. III)

Na najlepszych czekają cenne nagrody. Gratulujemy!


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza