Szkoła Podstawowa 2015/16

31 maja w Gimnazjum Publicznym w Zwierzyńcu nasi uczniowie zmagali się   w  XII Roztoczańskim Turnieju Języka Angielskiego pod hasłem ‘Tales of Shakespeare’. Turniej podzielony był na 4 rundy, w których uczniowie indywidualnie wykonywali zadania związane z treścią lektur, także ćwiczenia gramatyczne i leksykalne. Natalia Kurzyńska (kl. III) wywalczyła     III miejsce. Gratulujemy uczennicy i p. Elżbiecie Struk!


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza