Szkoła Podstawowa 2015/16

 Znamy zwycięzców wielkiej akcji pod patronatem Wójta Gminy Tereszpol. Zgodnie z regulaminem zbieranie makulatury szkła i butelek typu ”pet” zakończyło się 20 czerwca 2016 r.

Do konkursu przystąpiło 60 uczniów z klas 0 - VI i I-III gimnazjum.
Łącznie zebrano:

  • 15 413 kg makulatury,
  • 5 154 kg szkła białego,
  • 1 220 kg szkła kolorowego,
  • 13 458 sztuk butelek plastikowych.

Wyniki przedstawiają się następująco: 

W kategorii klas 0 – III zwyciężyli:

Ilość zdobytych punktów

1.

I miejsce

Gozdecka Karina kl. III

12 072

2.

II miejsce

Pieczykolan Paweł kl. II

9 030

3.

III miejsce

Kur Magdalena kl I A

6 590

W kategorii klas IV-VI zwycięzcami zostali:

4.

I miejsce

Wasąg Magdalena kl. IV

20 784

5.

II miejsce

Małek Amelia kl. V

17 230

6.

III miejsce

Litwin Justyna kl. V

14 355

W kategorii gimnazjum trzy pierwsze miejsca zajęli:

7.

I miejsce

Rawiak Wiktoria kl. I

35 085

8.

II miejsce

Szabat Izabela kl. II A

22 373

9.

III miejsce

Smyl Angelika kl. II B

14 537

10.

Róg Miłosz kl. 0

 

11.

Karp Michalina kl. 0

 

12.

Wasąg Monika kl. 0

 

13.

Wasilik Aleksandra kl 0

 

14.

Koziołek Natalia kl. 0

 

15.

Róg Mikołaj kl. I A

 

16.

Denkiewicz Jakub kl. I A

 

17.

Furmanek Jakub kl. I B

 

18.

Skóra Zuzanna kl. II

 

19.

Mazurek Dawid kl. II

 

20.

Pieczykolan Michał kl. II

 

21.

Mazurek Zuzanna kl. II

 

22.

Kurzyński Mateusz kl. II

 

23.

Wojnar Martyna kl. IV

 

24.

Pawluk Julia kl. IV

 

25.

Oleszek Anna kl. IV

 

26.

Małyszek Dominik kl. IV

 

27.

Bielak Julia kl. IV

 

28.

Gmyz Jakub kl. IV

 

29.

Brodziak Hanna kl. IV

 

30.

Bury Szymon kl. V

 

31.

Kwaśnik Diana kl. V

 

32.

Kimak Joanna kl. V

 

33.

Nowak Artur kl. V

 

34.

Czajka Jagoda kl. V

 

35.

Piechnik Izabela kl. V

 

36.

Popko Klaudia kl. I

 

37.

Smyl Kamil kl. 0

 

38.

Bury Hanna kl. I B

 

39.

Małek Cezary kl. I B

 

40.

Chełchowska Natalia kl. II

 

41.

Chmura Daria kl. II

 

42.

Szuper Jakub kl. II

 

43.

Szuper Maciej kl. II

 

44.

Tutis Bartosz kl. II

 

45.

Smoła Sandra kl. III

 

46.

Szeptuch Aleksandra kl. III

 

47.

Szabat Katarzyna kl. IV

 

48.

Dziura Mateusz kl. IV

 

49.

Cieślik Damian kl. IV

 

50.

Kulik Magdalena kl. IV

 

51.

Jarosławski Kacper kl. VI

 

52.

Cieślik Konrad kl. VI

 

53.

Wojnar Emilia kl. I

 

54.

Łubiarz Kinga kl. I

 

55.

Łukasik Ilona kl. I

 

56.

Szuper Kinga kl. I

 

57.

Gmyz Maja kl. I

 

58.

Matwiej Arkadiusz kl. I

 

59.

Hurkała Joanna kl. III

 

60.

Zubala Kinga kl. III

 

 

 

Nagrody ufundowane przez Wójta gminy Tereszpol zostały wręczone w czasie uroczystego zakończenia roku szkolnego.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza