Szkoła Podstawowa 2019/20

1. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w dniu 1 września br. odbędzie się zdalnie. 

2. Spotkanie z wychowawcą i dyrektorem szkoły odbędzie się przez Zooma w następującej kolejności:
8.00 – 8.40 – kl. VIII, VII, VI
8.45 – 9.25 – kl. V, IVa, IVb
9.30 – 10.10 – kl. III, II, I

3. Należy na swoich komputerach zainstalować aplikację Zoom ( większość uczniów już ją ma, gdyż przed wakacjami tak prowadziliśmy lekcje).

4. Wychowawcy prześlą swoim uczniom zaproszenie na spotkanie z informacją, jak się połączyć – będzie to aktywny link.

5. Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z Zooma, musi przesłać adres mailowy do szkoły, gdyż zaproszenie na spotkanie odbywa się tylko drogą mailową. Dotyczy to głównie klasy I, ponieważ uczniowie ci przed wakacjami nie korzystali z Zooma.

6. Ponadto informujemy, że wszelkie dokładne informacje i kontakt z wychowawcą będą się odbywać przez e-dziennik, dlatego niezbędny jest adres mailowy rodziców.

7. Wejście na e-dziennik odbywa się przez stronę szkoły - u dołu jest ikona VULCAN 

lub link https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminatereszpol/                                                                                                         

8. W przypadku problemów z instalacją i obsługą e-dziennika prosimy kontaktować się ze szkołą 84 687 60 33. 

9. Przypominamy tym, którzy korzystali już z e-dziennika, że zalogowanie się wymaga podania hasła, którego ważność wynosi 30 dni. Jeśli zatem będzie problem z logowaniem, prosimy najpierw sprawdzić aktualność hasła.                                         

10. Ze względu na utrudniony kontakt z małymi dziećmi na Zoomie, początek roku w przedszkolu na razie jest odłożony. Prosimy czekać na informacje.                                                                                                                                             

11. O dalszym przebiegu zajęć w szkole i przedszkolu poinformujemy 1 września.

Forma prowadzenia zajęć w naszej szkole po 1 września br. jest uzależniona od opinii PSSE w Biłgoraju. Będziemy ją znać dopiero    1 września. Dlatego na dzień dzisiejszy nie wiemy, jak wyglądać będzie nauka.

Jesteśmy w stałym kontakcie z PSSE (SANEPID) w Biłgoraju, z Organem Prowadzącym i z Kuratorium Oświaty.
Pragniemy też wszystkich uspokoić. Nikt z nas naprawdę nie wie, gdzie i kiedy może się zarazić. Wiele osób może też bezobjawowo przechodzić chorobę i zarażać innych nieświadomie. Musimy nauczyć się żyć w rzeczywistości pandemii i bezwzględnie pamiętać o zachowywaniu wszelkich środków ostrożności. My ze swojej strony postaramy się je w miarę naszych możliwości zapewnić, ale nigdy nie będzie to możliwe w 100 %.

W czasie weekendu wyspecjalizowana w tym zakresie firma przeprowadzi w szkole całkowitą dezynfekcję wszystkich pomieszczeń.

Dyrektor szkoły
Danuta MAZUR


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza