Szkoła Podstawowa 2018/19

Edukacyjny i sportowy charakter miała wycieczka klasy V do Lublina w dniu 12 czerwca. Uczniowie pod opieką wychowawcy i Rodziców zwiedzili Muzeum Ziemi Lubelskiej, odbyli spacer po ulicach Starego Miasta, pomodlili się przy obrazie Jana Pawła II w Katedrze,          a następnie rozładowali skumulowaną energię w Parku Rozrywki " Strefa wysokich lotów ". W drodze powrotnej udali się na posiłek. Podziękowania dla Rodziców: p. Sylwii Ostasz i p. Urszuli Mazurek.

                                                                                                                                  wychowawca: Dorota Dobosz


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza