Szkoła Podstawowa 2018/19

12 czerwca uczniowie z klasy VII i VIII wraz z opiekunami byli w Muzeum AK w Bondyrzu. Na uwagę zasługuje fakt, że do Bondyrza wybrali się rowerami. Pokonali w skwarze ponad 50 km.

Po drodze wstąpili na cmentarz w Sochach. Wspominali pacyfikację wioski dokonaną przez Niemców  1 czerwca 1943 r. Wstąpili też do skansenu w Guciowie. Po muzeum w Bondyrzu oprowadzał uczniów kustosz - pan Edmund Sitek. Niezwykłe wrażenie wywarł na zwiedzających radziecki czołg, który mogli oglądać z każdej strony. W drodze powrotnej wstąpili na pizzę i zimy napój. I mimo wielkiego gorąca wszyscy dzielne dotarli do domów.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza