Szkoła Podstawowa 2018/19

7 czerwca w sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Biłgoraj odbyła się XVIII edycja Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Radość czytania”. Organizatorem imprezy była Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w  Biłgoraju.

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z powiatu biłgorajskiego. Gminę Tereszpol reprezentowała Karina Gozdecka (kl. VI), która wybrała fragment książki pt. „Oskar i pani Róża”. Komisja doceniła umiejętności interpretacyjne naszej uczennicy, przyznając jej II miejsce. Gratulacje dla Kariny oraz p. Anety Zalewy, która  przygotowywała ją do konkursu.


 

                                                                                                                           

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza