Szkoła Podstawowa 2018/19

Pod takim hasłem przebiegały obrady XV SEJMIKU SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH GIMNAZJÓW I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU BIŁGORAJSKIEGO IM. CELINY ĆWIKŁY w BIŁGORAJU. W  sesji  udział wzięła reprezentacja naszego  Samorządu  Uczniowskiego           w składzie: Gabriela Borsuk, Aleksandra Kapuśniak oraz opiekun p. Dorota Dobosz.

Uczennice  jako posłanki, posługując  się mandatami poselskimi, owocnie pracowały w grupach warsztatowych, poszukując odpowiedzi na pytania o wzorce osobowe dla współczesnej młodzieży. Obrady  zakończyły się odczytaniem Uchwały Sejmikowej oraz przekazaniem idei Sejmików SU samorządowi Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju.

                                                                                                                                             Dorota Dobosz


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza