Szkoła Podstawowa 2018/19

We wtorek, 4 czerwca, grupa uczniów z klasy III SP pod opieka p. D. Tutki wzięła udział w pikniku zorganizowanym przez Hospicjum Santa Galla podsumowującym akcję zbierania nakrętek przez szkoły. Łącznie zebrano ponad 2 tony nakrętek.                    Dla dzieci przygotowano poczęstunek, były występy artystyczne, gry i zabawy z nagrodami, dmuchane zamki, trampoliny, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza