Szkoła Podstawowa 2018/19

Dnia 31.05.2019 r. w naszej szkole został rozegrany półfinał i finał konkursu matematycznego  „Mistrz 10 x 10”. W półfinale wzięło udział 16 uczniów z klas IV, V, VI, VII i III gimnazjum, z którego do ścisłego finału awansowało 5 uczniów.

W finale cała piątka na 30 pytań potrzebowała niespełna minuty, co nie jest takie łatwe do zrobienia. Jednak czas, który uzyskała Magdalena Łuczak z klasy VI na długo pozostanie rekordem nie do pobicia. Jej wynik to 35,8 s. Stary rekord, który przetrwał trzy lata poprawiła o ponad 11 sekund. Muszę przypomnieć, że Magda po raz drugi z rzędu została „MISTRZEM 10 x 10”

Oto miejsca i czasy finału:

I  miejsce      Magdalena Łuczak  kl VI –         35,8 s
II miejsce      Katarzyna Popko     kl VI –         53,4 s

III miejsce     Kacper Jarosławski kl III gim. -  55,2 s
IV miejsce     Mateusz Skóra        kl V           -  57,6 s
V miejsce      Grzegorz Owsicki   kl III gim.  -  59,9

 Mistrzyni oraz  wszystkim uczestnikom gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

                                                                           Ryszard SkrzypaKontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza