Szkoła Podstawowa 2018/19

Obraz może zawierać: 18 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

Uczniowie kl. III oraz kl. II brali udział w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. Zadania dotyczyły edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej.  Aż siedemnastu uzyskało dyplomy uznania, z tego troje:

Paweł Róg (kl. III), Dawid Harkot ( kl. III), Natalia Kukiełka (kl. III) -  wynik najwyższy( ponad 90 %) a pięciu: Szymon Marzec ( kl. III), Marlena Godzisz (kl. III), Laura Wujec ( kl. III), Aleksandra Wasylik (kl. II a) i Antoni Marzec( kl. II a) miało wynik wysoki (ponad 80 %) i ci uczniowie uzyskali tytuł laureata. Niesamowity wynik spośród laureatów osiągnął Paweł Róg - 200 punktów na 206 możliwych!!! Warto  zwrócić uwagę  na uczniów klasy II, którzy rywalizowali na równi ze starszymi kolegami i osiągnęli wysokie lokaty.
Gratulujemy uczniom i nauczycielom - p. Ewie Skrzypie i p. Małgorzacie Skibie - koordynatorce konkursu!!!

 Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją, buty i dziecko   Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza