Szkoła Podstawowa 2018/19

W związku z tragicznymi wydarzeniami w kilku szkołach naszego kraju ministerstwo oświaty i lubelskie kuratorium zobowiązały szkoły do podjęcia działań w zakresie bezpieczeństwa. W tym celu MEN wskazuje możliwość skorzystania z dokumentu pn. „Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów”. POLECAMY!!! SZUKAJ NA:
https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/bezpieczna-szkola-zagr…/

Dokument został przygotowany dla dyrektorów szkół/ placówek, nauczycieli i rodziców. Stanowi kompendium wiedzy oraz zbiór rekomendacji dotyczących działań profilaktycznych związanych z ryzykiem wystąpienia zagrożeń bezpieczeństwa w szkole lub placówce wraz ze wskazaniem obowiązujących przepisów i odpowiedzialności.

PRZYPOMINAMY O SPOTKANIU Z RODZICAMI W PIĄTEK 31 MAJA br.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza