Szkoła Podstawowa 2018/19

10 maja Wiktoria Mazurek, uczennica kl. VI, wybrała się do Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu po odbiór nagrody za zajęcie II miejsca w kategorii klas IV-VIII w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Inspiracje twórczością Bolesława Leśmiana”.

Skierowany on był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, gdyż nadesłano łącznie 206 prac! Podziękowania dla p. Agnieszki Wujec – cioci Wiktorii, która zawiozła ją do Zamościa i sprawowała nad nią opiekę. Gratulacje dla utalentowanej uczennicy oraz  p. Anety Zalewy, która przygotowała ją do konkursu.


phocagalleryview=category|categoryid=979|type=1 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza