Szkoła Podstawowa 2018/19

5 kwietnia 11 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z języka angielskiego. Była to 33. edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Lingua. Plus. Do konkursu przystąpili uczniowie kl. IV-VIII SP: Mateusz Puk i Mikołaj Róg (kl. IV), Łukasz Puk i Zuzanna Kukiełka (kl. V), Emilia Biernat, Karina Gozdecka, Jakub Kurant i Katarzyna Popko (kl. VI), Katarzyna Kapuśniak i Mikołaj Mielnik (kl. VII) oraz Wiktoria Biernat (kl. VIII).

Testy wyboru, dostosowane do wieku uczniów, składały się z 25 pytań. Wśród podanych odpowiedzi tylko jedna była prawidłowa. Laureatami zostaną ci uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż 5 błędów (1 błąd to strata 4 punktów).  Trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na wyniki.

                                                                                                                Aneta Zalewa


                  

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza