Szkoła Podstawowa 2018/19

Jak już informowaliśmy wolontariusze z naszej szkoły, już po raz kolejny,  przyłączyli się do akcji „TAK POMAGAM”, zorganizowanej przez Caritas. Zbiórka żywności przed świętami odbyła się  29 marca  w sklepie "Lidl" oraz "Biedronka" w Biłgoraju. 

W tym roku udało nam się zebrać: cukier - 25 kg, płatki - 10 kg, konserwy - 11 kg, mąka - 28 kg, ryż - 26 kg, kasza - 16 kg, makaron - 52 kg, słodycze - 8,5 kg; olej - 18 l, napoje - 3,5 l, dżemy - 1,3 kg,  przyprawy 520 g. Z ww produktów zrobiliśmy 10 paczek, które wkrótce trafią do potrzebujących.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję, a w szczególności naszym dzielnym wolontariuszkom!

Szkolne Koło Caritas


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza