Szkoła Podstawowa 2018/19

Tradycyjnie, jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w II- etapowym konkursie czytelniczym ph. „Czy znasz…?”, zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Biłgoraju. Pierwszy etap odbył się 1 kwietnia 2019 roku, do którego przystąpiły 2 uczennice z klasy III szkoły podstawowej: Hanna Bury oraz Marlena Godzisz . Do drugiego etapu, który odbędzie się 8 maja, o godzinie 10.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu zakwalifikowała się Marlena Godzisz.  Uczennice przygotowywała p. Barbara Słupska. Wielkie gratulacje!


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza