Szkoła Podstawowa 2018/19

W ramach lekcji biologii „Zaburzenia funkcjonowania układu dokrewnego” i działań Samorządu Uczniowskiego- Samodyscyplina w życiu ucznia, p. Dorota Dobosz przeprowadziła lekcję życia dla klasy VII. Pani Dorota opowiedziała o życiu z cukrzycą, liczeniu kalorii, liście zamienników węglowodanowych, działaniu pompy insulinowej, glukometru. Opowiedziała, jak ważna w tej chorobie jest samodyscyplina. To właśnie w dużej mierze  dzięki niej pozostaje cały czas aktywna zawodowo. Na koniec udzieliła wskazówek, jak rozpoznać cukrzyka na ulicy i  jak udzielić pierwszej pomocy.

                                                                                                                                     Dziękuję- Ewa Misztal 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza