Szkoła Podstawowa 2018/19

29 marca nasze uczennice - wolontariuszki: Julia Pawluk, Ewelina Marczak z kl. VII, Miriam Mróz , Wiktoria biernat z kl. VIII oraz Aleksandra kapuśniak i Gabriela Borsuk z kl. III gimnazjum wzięły udział w  ogólnopolskiej, przedświątecznej zbiórce żywności Caritas pod hasłem „Tak. Pomagam!”. 

Udział w akcji mógł wziąć każdy. Wystarczyło wolontariuszom, którzy obecni byli w sklepach przekazać dary - żywność o długim terminie przydatności do spożycia oraz/lub chemię domową. Nasze uczennice zbierały żywność w sklepach "Lidl" i "Biedronka" w Biłgoraju. Opiekowały się nimi p. Łucja Mroczek i p. Ewa Misztal.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza