Szkoła Podstawowa 2018/19

Dnia 29.03. 2019 roku uczniowie z klasy VIII, VII, VI, V i IV wraz z nauczycielami p. A. Zalewą, p. D. Tutką i p. A. Belczarz pojechali do BCK-u na sztukę teatralną wystawioną przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia pt. „Dzieci sieci”. Spektakl dotykał ważnych zagadnień związanych z poruszaniem się po wirtualnym świecie i zagrożeń będących poważnym niebezpieczeństwem dla młodego człowieka.

Przesłaniem płynącym z obejrzanej sztuki jest zasada ograniczonego zaufania do poznanych osób, którzy w sieci deklarują się jako nasi znajomi, ale są to znajomi wirtualni, na których nie zawsze można liczyć w sytuacjach trudnych. Dzieci po obejrzeniu sztuki wyszły z cenną życiową nauką, że wirtualne sieci są niebezpieczne i należy zachować bezpieczeństwo i ostrożność w korzystaniu z internetu.

                                                                                       Anna BelczarzKontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza