Szkoła Podstawowa 2018/19

26 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Wszyscy zadbali o elegancki strój. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.00. Pani didżej zapewniła muzykę, przy której bawili się młodsi i starsi.

W zabawie uczestniczyli absolwenci naszej szkoły zaproszeni specjalnym „Biletem Absolwenckim”, którzy jako nasi uczniowie zasłużyli się w pracy na rzecz szkoły. Tańce zakończyły się o godzinie 22.00. Po uprzątnięciu klas wszyscy rozeszli się do swoich domów.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców na czele z przewodniczącą Rady Rodziców – p. Ewą Szponar – zaangażowanych w organizację szkolnej choinki.                                                                                                                                                                                                                                       Aneta ZalewaKontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza