Szkoła Podstawowa 2018/19

Dnia 24 stycznia w Urzędzie Miasta w Biłgoraju odbyła się uroczystość podsumowania V edycji Powiatowego Konkursu ph. „Pielęgnując przeszłość, tworzymy przyszłość” zorganizowanego przez  Powiatową Bibliotekę w Biłgoraju wraz z Urzędem Miasta i Muzeum Ziemi Biłgorajskiej. Na konkurs wpłynęło z całego powiatu 58 prac (plastycznych, wizualnych, literackich, fotograficznych, graficznych).

Jury po dokładnym i wnikliwym zapoznaniu się z pracami dokonało oceny i wyłoniło prace najlepsze, najciekawsze i wyjątkowe.

Z nieukrywaną radością informujemy szkolną społeczność, iż ostatni nasz tomik wierszy „Poetyckie 100krotki dla Niepodległej” wydany z okazji 100-lecia Niepodległości został nagrodzony i otrzymał wyrazy uznania ze strony dyrektor Powiatowej Biblioteki – pani Marii Szeligi oraz jury oceniającego wszystkie nadesłane prace konkursowe.

                                                         

Poproszona o kilka słów komentarza - obecna na uroczystości wręczenia nagród – pani Anna Belczarz podkreśliła radość i zaskoczenie z powodu przyznania nagrody oraz podziękowała uczniom, którzy napisali ciekawe wiersze o Ojczyźnie z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Wyraziła także wdzięczność osobom, bez pomocy i wsparcia których ten zbiorek nie mógłby być wydrukowany. Na prośbę komisji i zebranych na uroczystym spotkaniu gości – pani Anna Belczarz odczytała jeden z wierszy umieszczonych w szkolnym zbiorku. Brawa za głębię wiersza oraz słowa wzruszenia ze strony zebranych – są najpiękniejszym podziękowaniem Wam – drodzy uczniowie, że chcecie i potraficie tworzyć piękno, za które i my – nauczyciele - Wam dziękujemy.

 Miło nam poinformować, że w konkursie nagrodzono również pracę p. Marii Wójcik – kierownika Szkoły Filialnej w Lipowcu, pt. „Dzieje Lipowca”.

                                                                                                                   Anna BelczarzKontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza