Szkoła Podstawowa 2018/19

22 stycznia trzynaścioro uczniów z klasy IV oraz dwie uczennice z filii w Lipowcu uczestniczyło wraz wolontariuszami AIESEC, przebywającymi obecnie w szkole, w wyjeździe integracyjnym do Zamościa.

Cele wyjazdu to propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, integracja oraz dobra zabawa. Główną atrakcją wyjazdu była dwugodzinna jazda na lodowisku na zamojskiej Starówce. Niektórzy mieli po raz pierwszy łyżwy na nogach, ale radzili sobie bardzo dobrze. Byli również mistrzowie, którzy śmigają na łyżwach już od najmłodszych lat. Pomimo ujemnej temperatury wszyscy bawili się doskonale. Nasi goście z Brazylii i Kolumbii również byli zadowoleni. Uczniowie chętnie rozmawiali z wolontariuszami, oczywiście w języku angielskim, zapraszali do wspólnej zabawy.

Zmęczeni, ale szczęśliwi, zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do Tereszpola ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

                                                                                                                                                 Ł. MroczekKontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza