Szkoła Podstawowa 2018/19

Zajęcia rekreacyjno-sportowe w 2018 roku prowadzone  w okresie jesienno-zimowym oraz zimowo-wiosennym stwarzają możliwość dzieciom i młodzieży zaspakajać ich potrzeby związane z aktywnością fizyczną oraz w godnych warunkach spędzać wolny czas. Uczestnicy  zajęć, prowadzonych w spokojnej i przyjaznej atmosferze, bardzo chętnie przychodzili pograć z kolegami. 

Organizowane były rozgrywki  w piłce siatkowej oraz tenisie stołowym. Na zajęciach starsi otaczali opieką i pomagali młodszym w zdobywaniu umiejętności sportowych oraz uczyli się wzajemnie szacunku oraz właściwego zachowania. Zorganizowanie w ten  sposób odpoczynku i wypełnianie czasu wolnego młodzieży, takimi zajęciami jest konkretnym przykładem rozsądnego wykorzystania bazy sportowej oraz części środków finansowych  Gminnej Komisji ds.Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym. Kształtowanie prawidłowych postaw  wśród dzieci i młodzieży, a także propagowanie zdrowego stylu życia jest obowiązkiem dorosłych, którym powinno leżeć na sercu dobro młodego pokolenia. Ogromna świadomość  oraz koncepcja odpowiedzialności za młode pokolenie,  nie są obce członkom Komisji, dzięki, którym dzieci i młodzież mogą zaspakajać swoje potrzeby związane z aktywnością fizyczną oraz w godnych warunkach spędzać wolny czas, rozwijając swoje zainteresowania i umiejętności. 

W imieniu osób uczęszczających na zajęcia, chcę bardzo podziękować członkom Gminnej Komisji ds.Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym  za zaangażowanie w zorganizowanie tego typu zajęć, przyczynianie się do wzmacniania  działań na rzecz promocji zdrowego  stylu życia oraz troskę o przyszłość młodzieży, która teraz uczy się, w jaki sposób i w jakiej formie może wypocząć i spotkać się z przyjaciółmi, kolegami w czasie wolnym od zajęć.

                                                                                                                                          Ryszard SkrzypaKontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza