Szkoła Podstawowa 2018/19

W ostatnią sobotę, tj. 12 stycznia uczennica klasy VIII Emilia Zielińska uczestniczyła w zmaganiach II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów, które odbyły się w gmachu Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

W rywalizacji uczestniczyli uczniowie klas VIII i III gimnazjum. Zadania były trudne - prawdziwie olimpijskie. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Dziękujemy rodzicom Emilki za dowóz uczennicy na konkurs.

                                                                                                                                     Małgorzata Bondyra


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza