Szkoła Podstawowa 2018/19

Tradycyjnie w okresie świąt  wyruszają kolędnicy misyjni.  W tym roku odwiedzali domy mieszkańców Tereszpola-Zaorendy. Ubrani w  stroje postaci jasełkowych wprowadzali do domów miły, bożonarodzeniowy nastrój. Tegoroczne ofiary wspomogą dzieci z Rwandy i Burundi.

A kolędnikami byli: Sandra Litwin, Magdalena Łuczak, Emilia Biernat, Karina Gozdecka, Karolina Szeptuch, Zuzanna Piechnik, Zuzanna Skóra, Mateusz Kurzyński, Łukasz Puk, Gabriela Kimak i Cezary Małek pod opieką p. katechetki Lucyny Szozdy

Serdeczne podziękowania dzieciom za ich wysiłek i wrażliwe serce oraz mieszkańcom za okazaną życzliwość.


   


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza