Szkoła Podstawowa 2018/19

W tegorocznym rodzinnym konkursie plastycznym, który tradycyjnie ogłaszamy przed świętami Bożego Narodzenia, zadaniem uczestników było wykonanie najpiękniejszej kartki świątecznej. Okazuje się, że mamy wielu uzdolnionych uczniów, ponieważ na konkurs wpłynęły 92 prace.

Komisja konkursowa miała nie byle jakie wyzwanie, by sprawiedliwie ocenić efekt pracy uczestników - oryginalność, wkład pracy, estetykę wykonania. Oto wyniki:

I miejsce:

kl. 0 - Marlena Oleszek, Gerard Pieczykolan, kl. I - Marlena Wojciechowska, Kacper Komada, kl. II a- Antoni Marzec, kl. III - Wiktoria Wojciechowska, kl. V - Paweł Pieczykolan

II miejsce:

kl. 0 - Joanna Góra, Aleksandra Zdunek, kl. I - Jan Zieliński, Aleksander Bury,Dawid Brzozowski, kl. II a  - Joanna Kamińska, Kacper Solak, Monika Wasąg, kl. III - Marlena Godzisz, Dominika Łuczak, Hanna Bury, kl. V - Bartosz Tutis, kl. VI - Wiktoria Mazurek, Katarzyna Popko

III miejsce:

4-latki - Mikołaj Rapa, 5-latki- Jakub Kadamus, Adam Radawiec, Anna Ostasz, kl. 0 - Kacper Legieć, Lena Gmyz, kl. I (filia) - Hubert Terejko, Wojciech Brodziak, kl. III - Szymon Marzec, Julia Góra

Wyróżnienia:

5-latki - Bartłomiej Godzisz, Łukasz Wujec, kl. 0 - Lena Kurant, Maja Gozdecka, Ksawery Osmulski, kl. I - Jakub Zubala, Hanna Budzyńska, kl. II a  - Wiktor Radawiec, kl. II b - Kacper Olekszyk, kl. II (filia) - Amelia Maciąg, kl. III - Natalia Kukiełka, Oliwia Marzec, Iga Mielnik, Magdalena Ostasz, kl. IV - Gabriella Budzyńska, kl. V - Klaudia Ostasz, , kl. VI - Karina Gozdecka, kl. VII - Martyna Wojnar, kl. VIII - Amelia Małek

Nagrody za udział:

3-4-latki- Iga Legieć, Błażej Tutis, 5-latki - Kacper Marzec, Przemysław Mamcarz, kl. 0 - Laura Mielnik, Aleksandra Szponar, Maja Mielnik, Martyna Smyl, Jagoda Czernik, kl. I - Gabriel Tutis, Nikola Marzec, Katarzyna Kukiełka, Dawid Szwedo, kl. II a- Marcel Łuczak, Aleksandra Wasylik, Łukasz Ostasz, Wiktor, Radawiec, Michalina Karp, Wiktor Mazurek, kl. II b - Adam Charkot, Milena Szeptuch, Klaudia Sitarz, kl. II (filia) - Gabriela Grela, kl. III - (filia) -Bartosz Pacyk, Igor Pacyk, kl. IV - Łucja Stańczyk, Cezary Małek, Wiktoria Marczak, Szymon Popko, Michała Bielak, kl. V - Szuper Maciej, Szuper Jakub, Magdalena Łakoma, Aleksandra Tutis, Natalia Chełchowska, kl. VI - Sandra Litwin, kl. VII - Julia Bielak, kl. VIII - Wiktoria Biernat.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Miło nam poinformować, ze niektóre kartki świąteczne wykonane w ramach konkursu zostały wysłane z życzeniami do różnych placówek i instytucji oraz osób współpracujących ze szkołą.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza