Przedszkole 2016/17

15 lutego 2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wszystkich zgromadzonych na sali gimnastycznej tj. dziadków, rodziców, dyrekcję, nauczycieli i dzieci serdecznie powitała prowadząca p. Urszula Kwiecińska. Pani dyrektor Danuta Mazur do wyjątkowych gości skierowała piękny wiersz i podkreśliła ich nieocenioną rolę w życiu wnucząt. Dzieci z poszczególnych grup swoją miłość i wdzięczność dla dziadków wyraziły piosenką, wierszem i tańcem. Złożyły też życzenia, zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły upominki. Przewodnicząca Rady Rodziców zaprosiła przybyłych gości na wspólny, słodki poczęstunek. Było to miłe spotkanie pokoleń, a babcie i dziadkowie nie ukrywali wzruszenia i dumy ze swoich wnucząt.

Organizacją uroczystości, dekoracją sali gimnastycznej i jadalnej zajęli się rodzice z grupy maluchów 3,4-latków. Serdecznie dziękujemy.


 

 

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza