Filia Lipowiec 2019/20

       Rok szkolny 2019/20 nie należał do najłatwiejszych. Epidemia koronawirusa sprawiła, że od połowy marca dzieci kontynuowały naukę zdalnie. Od 25 maja uczniowie naszej szkoły wrócili do nauki stacjonarnej pod warunkiem dostosowania się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szczęśliwie zakończyliśmy ten rok i udało nam się zorganizować w dniu 26 czerwca o godz.9.00 uroczyste wręczenie świadectw, nagród i dyplomów za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym, mistrza tabliczki mnożenia i inne. Nauczyciele wychowawcy wręczyli swoim wychowankom świadectwa i dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego. 

      Wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli  obecnych na uroczystości powitała kierownik szkoły p. M. Wójcik. Szczególne słowa  i życzenia skierowane były do uczniów klasy III, którzy od 1 września 2020 roku będą kontynuować naukę w szkole macierzystej ZSS im. J.Pawła II w Tereszpolu- Zaorendzie. W tym dniu dyplom i cenne nagrody otrzymał również Wojciech Brodziak, było to wyróżnienie w X Ogólnopolskim konkursie KRUS ,,Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz’’. Na zakończenie uroczystości p. kierownik życzyła wszystkim  udanych i bezpiecznych wakacji.


 

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza